UAEA – “CN-306; EVT2005410 - International Conference on Nuclear Knowledge Management and Human Resources Development: Challenges and Opportunities”, 13-16 Haziran 2022, Moskova, Rusya Federasyonu - (G)

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) tarafından 13-16 Haziran 2022 tarihlerinde Moskova, Rusya Federasyonu’nda “CN-306; EVT2005410 - International Conference on Nuclear Knowledge Management and Human Resources Development: Challenges and Opportunities” başlıklı konferans düzenlenecektir. Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen adayların resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi ve elektronik doldurulmuş UAEA formları ile birlikte Kurumumuza en geç 17 Aralık 2021 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir.

Ayrıca UAEA  InTouch+ platformu üzerinden kayıt yaptırılması gerekmektedir.

NOT: Katıldığınız etkinliğe dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporunun duyuru ekinde yer alan “YURTDIŞI GÖREV RAPORU” formatına uygun olarak hazırlanarak yurda dönüş tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi gerekmektedir. Eksik veya rapor formatına uygun, yeterli ayrıntıda olmayan görev raporu sunulması durumunda bir sonraki etkinlik başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar; Katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) PORTAL da) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilirken, söz konusu yazıda TENMAK PORTAL’da yayınlanıp yayınlanmamasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir.