UAEA-SP-RER6040-"EVT2302821: Virtual Event - Inholland Academy's VMAT Treatment Planning Course", 1 Eylül 2023 - 2 Şubat 2024, Online, (A)

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) Teknik İşbirliği Programında yürütülmekte olan RER6040 "Enhancing Radiotherapy Delivery Through Improved Use of Advanced Dosimetry and Radiotherapy Techniques" projesi kapsamında 1 Eylül 2023 - 2 Şubat 2024 tarihlerinde Online olarak "SP-RER6040-2302821: Virtual Event - Inholland Academy's VMAT Treatment Planning Course" başlıklı kurs düzenlenecektir.

Söz konusu etkinliğe başvurmak isteyen kişilerin resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi, elektronik doldurulmuş UAEA formu (intouch+ başvurunuz ile oluşturulan form) ile birlikte Kurumumuza mümkün olan en kısa zamanda ya da en geç 15 Haziran 2023 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Bu tarihten sonra yapılan başvurular "TÜRKİYE ENERJİ, NÜKLEER VE MADEN ARAŞTIRMA KURUMUNCA ULUSLARARASI VE YABANCI KURULUŞLAR TARAFINDAN DÜZENLENEN ETKİNLİKLERE ADAY BİLDİRİMİNE İLİŞKİN USUL VE ESASLAR" gereğince işleme alınamayacaktır. 

Kurumumuza resmi olarak başvuru yapılması zorunlu olup, başvuracak adayların ayrıca (Kurumumuza resmi başvuruya ilaveten) elektronik olarak IAEA Technical Cooperation Department’s InTouchplus sistemi üzerinden de mutlaka başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

NOT: Online etkinlikler de dahil olmak üzere katıldığınız etkinliğe dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporunun duyuru ekinde yer alan “YURTDIŞI GÖREV RAPORU” (KURUM DIŞI KATILIMCILAR İÇİNDİR; KURUM PERSONELİMİZ ETKB'nin formunu gönderecektir.) formatına uygun olarak hazırlanarak yurda dönüş tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi gerekmektedir. Eksik veya rapor formatına uygun, yeterli ayrıntıda olmayan görev raporu sunulmaması durumunda bir sonraki etkinlik başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar; Online etkinlikler de dahil olmak üzere katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) PORTAL da) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilirken, TENMAK PORTAL’da yayınlanmasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir.

Tüm adayların TENMAK_Dis_Etkinliklere_Aday_Bildirim_Usul_Esas dökümanını okuduktan sonra formlarını doldurulması ve adayların etkinliğe katılım durumlarını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirmeleri gerekmektedir.