UAEA TN-RER9156 "EVT2301454- Train-the-Trainers Regional Training Course for Radiation Protection Officers" 27 Kasım - 1 Aralık 2023, Nicosia, Kıbrıs (GG)

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) tarafından RER9156 "Establishing Education and Training Infrastructure in Radiation Protection" başlıklı TC projesi kapsamında 27 Kasım - 1 Aralık 2023 tarihlerinde Nicosia, Kıbrıs'ta "TN-RER9156-2301454, Train-the-Trainers Regional Training Course for Radiation Protection Officers” başlıklı bir eğitim düzenlenecektir.

Söz konusu etkinliğe başvurmak isteyen kişilerin resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi, elektronik doldurulmuş UAEA formu (intouch+ başvurunuz ile oluşturulan form) ile birlikte Kurumumuza mümkün olan en kısa zamanda ya da en geç 28 Eylül 2023 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. 

Kurumumuza resmi olarak başvuru yapılması zorunlu olup, başvuracak adayların ayrıca (Kurumumuza resmi başvuruya ilaveten) elektronik olarak IAEA Technical Cooperation Department’s InTouchplus sistemi üzerinden de mutlaka başvuruda bulunmaları gerekmektedir. 

NOT: Online etkinlikler de dahil olmak üzere katıldığınız etkinliğe dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporunun duyuru ekinde yer alan “YURTDIŞI GÖREV RAPORU” (KURUM DIŞI KATILIMCILAR İÇİNDİR; KURUM PERSONELİMİZ ETKB'nin formunu gönderecektir.) formatına uygun olarak hazırlanarak yurda dönüş tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi gerekmektedir. Eksik veya rapor formatına uygun, yeterli ayrıntıda olmayan görev raporu sunulmaması durumunda bir sonraki etkinlik başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar; Online etkinlikler de dahil olmak üzere katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (Türkiye Enerji, Nükleer ve Maden Araştırma Kurumu (TENMAK) PORTAL da) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilirken, TENMAK PORTAL’da yayınlanmasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir.

Tüm adayların TENMAK_Dis_Etkinliklere_Aday_Bildirim_Usul_Esas dökümanını okuduktan sonra formlarını doldurulması ve kabul almaları durumunda etkinliğe katılım durumlarını Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Sayın Katılımcılar formlarınızda "TURKEY" yerine "TÜRKİYE" ibaresinin kullanılmasına lütfen dikkat ediniz.