UAEA-“CN-329;EVT2300046–International Conference on Enhancing Nuclear Safety and Security Through Technical and Scientific Support Organizations (TSOs): Challenges and Opportunities in a Rapidly Changing World”, 02-06 Aralık 2024, Viyana-Avusturya (H)

Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) tarafından 02-06 Aralık 2024 tarihlerinde Viyana, Avusturya’da CN-329; EVT2300046 – IAEA, International Conference on Enhancing Nuclear Safety and Security Through Technical and Scientific Support Organizations (TSOs): Challenges and Opportunities in a Rapidly Changing World başlıklı bir konferans düzenlenecektir. Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen adayların resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi ve elektronik doldurulmuş UAEA formları (Kurum personelinin revize edilmiş Etkinlik Katılım Formu) ile birlikte Kurumumuza 15 Nisan 2024, aynı zamanda “Announcement and Call for Papers ekinde (Kısım, O. Key Deadlines and Dates) belirtilen tarihlere kadar “InTouch+” platformu üzerinden katılım için zorunlu işlemlerini gerçekleştirmeleri gerekmektedir.

 NOT: Katıldığınız etkinliğe dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporunun duyuru ekinde yer alan “YURTDIŞI GÖREV RAPORU” formatına uygun olarak hazırlanarak yurda dönüş tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi gerekmektedir. Eksik veya rapor formatına uygun, yeterli ayrıntıda olmayan görev raporu sunulması durumunda bir sonraki etkinlik başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sayın Kurum Dışı Katılımcılar; Katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları Kurumumuz intranet sayfasında (TENMAK PORTAL da) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilirken, söz konusu yazıda TENMAK PORTAL’da yayınlanıp yayınlanmamasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir.

Tüm adayların ekteki “TENMAK_Dıs_Etkinliklere_Aday_Bildirim_Usul_Esas.” dökümanını okuduktan sonra formlarını doldurulması gerekmekte ve adayların etkinliğe katılım durumlarını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Sayın katılımcılar! formlarınızda "TURKEY" yerine lütfen "TÜRKİYE" ibaresinin kullanıldığından emin olunuz.