ICTP-UAEA "INPRO School on Strategic Planning for Sustainable Nuclear Energy" 8-19 Temmuz 2024, Trieste, İtalya. (B)

Uluslararası Teorik Fizik Merkezi ve Uluslararası Atom Enerjisi Ajansı (UAEA) işbirliği ile 8- 19 Temmuz 2024 tarihlerinde Trieste, İtalya’da  "ICTP-IAEA INPRO School on Strategic Planning for Sustainable Nuclear Energy" başlıklı eğitim programı düzenlenecektir.

Söz konusu etkinliğe katılmak isteyen adayların resmi yazı ekinde özgeçmiş, dil belgesi ve başvuru formu (ICTP Portal’dan yaptığınız başvuru ile otomatik oluşturulan form) ile birlikte Kurumumuza mümkün olan en kısa zamanda, ya da en geç 20 Mart 2024 tarihine kadar başvurmaları gerekmektedir. Kurum personelinin ekte sunulan ve yeni güncellenen Etkinlik Katılım Formunu doldurması gerekmektedir.  

Başvuruların kurumumuza resmi olarak yapılması zorunludur.

Başvuru formu ve detaylı bilgiye ‘’https://indico.ictp.it/event/10495’’ adresinden ulaşılabilir.

NOT: Katıldığınız etkinliğe dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporunun duyuru ekinde yer alan “YURTDIŞI GÖREV RAPORU” formatına uygun olarak hazırlanarak yurda dönüş tarihini takip eden en geç 30 gün içerisinde resmi bir üst yazı ekinde Kurum Başkanlığımıza iletilmesi gerekmektedir. Eksik veya rapor formatına uygun, yeterli ayrıntıda olmayan görev raporu sunulması durumunda bir sonraki etkinlik başvurunuz değerlendirmeye alınmayacaktır.

Sayın kurum dışı katılımcılar; katıldığınız etkinliklere dair hazırlayacağınız Yurtdışı Görev Raporları kurumumuz internet sayfasında (TENMAK PORTAL’da) yayınlanacaktır. Bu itibarla hazırladığınız Yurtdışı Görev Raporlarının Kurumunuzdan gelecek resmi bir üst yazı ekinde kurum başkanlığımıza iletilirken, söz konusu yazıda TENMAK PORTAL’da yayınlanıp yayınlanmamasında sakınca bulunup bulunmadığına dair bir ibarenin yer alması gerekmektedir

Tüm adayların ekteki TENMAK_Dis_Etkinliklere_Aday_Bildirim_Usul_Esas dokümanını okuduktan sonra formlarını doldurulması gerekmekte ve adayların etkinliğe katılım durumlarını  Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir. adresine bildirmeleri gerekmektedir.

Sayın katılımcılar! ilgili tüm formlarınızda; "TURKEY" yerine lütfen "TÜRKİYE" ibaresinin kullanıldığından emin olunuz!